علت ورم کردن و سفیدک زدن جای تاتو (عفونت تاتو)

علت ورم کردن و سفیدک زدن جای تاتو (عفونت تاتو)

علت ورم کردن و سفیدک زدن جای تاتو (عفونت تاتو)
به این مطلب چند ستاره میدهید

علت عفونت تاتو ابرو و چشم چیست؟

من توی شهریور ماه چند تا رنگ برای تتوی صورت خریدم مارک *** البته از طریق آموزشگاه بهم معرفی شد.
چند نفر رابا همین رنگ تتوی ابرو و چشم و رژلب انجام دادم هیچ مشکلی برای کسایی که تتو انجام دادم ایجاد نشد اما توی ماه اسفند ماه برای دو نفر که مادر و دختر بودن تتوی ابرو و چشم انجام دادم بعد از چند روز به من زنگ زدن خیلی جای تتو شان درد میکنه به شون گفتم پماد تتراسایکلین استفاده کنند به گفته خودشون قبل از اینکه از پماد تتراسایکلین استفاده کنند هم ورم کرده بود و حالت سفیدک زده بود و با اینکه از این پماد استفاده کرده بودن بدتر شده بود خیلی ورم کره بود و خیلی سفت شده و هم سفیدک زده. رفته بودن دکتر پوست گفته بود بهشون که رنگ فاسد بوده.

به نظر شما عزیزان مشکل کارم کجا بود چون من رنگ ام رو توی مهرماه خریده بودم و برای چندین نفر قبل ش کار انجام داده بودم و این مشکل پیش نیامده بود به نظرتون رنگم فاسد شده میشه بهم راهنمایی کنید ممنون میشم.

4 دیدگاه در “علت ورم کردن و سفیدک زدن جای تاتو (عفونت تاتو)”

 1. سلام خانمای عزیز یکی از دوست های تاتوکار م دست مشتری شون یه طرح کوچیک ه تاتو زده میگه عفونت کرده چه دارویی بگم مصرف کنه

 2. سلام
  یه سوال دارم برای خط چشم قبلش اگر طراحی کنیم با ماژیک یا مداد یا هر سایه ایی بعد که از روش بخواهیم تاتو انجام بدیم و سوزن بزنیم عفونت نمیکنه یعنی اون مواد هم با رنگ وارد پوست ش میشه اسیب به پوست نمیرسه؟

  1. پاسخ فاطمه
   سلام
   باید با پد واب جوشیده سرد شده روی لب تان را تمیز کنید بعد با پماد جنتامایسین چرب کنید. وهردفعه که چرب میکنید باید قبل ش لب تان را با پد و آب جوشیده تمیز کنید. اگر خیلی شدید عفونت داره باید چرک خشک کن مصرف کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.