آموزشگاه آرایشگری زنانه محدوده پیروزی

آموزشگاه آرایشگری زنانه محدوده پیروزی

آموزشگاه آرایشگری زنانه در محدوده پیروزی شرق تهران

آموزشگاه آرایشگری زنانه محلی برای آموزش رشته های مختلف آرایشگری زنانه میباشد که توسط سازمان فنی و حرفه ای مدارک آنها بررسی شده و مجوز تاسیس آموزشگاه برایشان صادر شده است . جالب است بدانید افرادی که دیپلم تحصیلی ندارند میتوانند با گذراندن برخی رشته های آرایشگری زنانه دیپلم آرایشگری کسب کنند.

اخذ دیپلم آرایشگری زنانه در پیروزی

اخذ دیپلم رسمی با گذراندن ۵/۲۶ واحد درسی امکان پذیر است. حرفه هایی که باید مدرک این حرفه ها را داشته باشید تا بتوانید  دیپلم آرایشگری بگیرید عبارتند از (مدرک پیرایشگر ابرو ، مدرک پیرایشگری موی زنانه ، مدرک آرایشگر موی زنانه ، مدرک متعادل ساز چهره ، مدرک آرایشگری ناخن ). شما با این مدارک میتوانید یک آرایشگاه زنانه در تهران تاسیس کنید .

شهریه آموزش آرایشگری در پیروزی

شهریه های آموزشی آموزشگاه های آرایشگری هر ساله توسط سازمان فنی حرفه ای تعیین شده و به آموزشگاه ها ابلاغ میشود ولی با این حال بعضی آموزشگاه ها باز شیطنت کرده چند درصد بیشتر از شهریه تعیین شده به بهانه های مختلفی دریافت میکنند. بعضی آموزشگاه ها به صورت قسطی و یا نقدی هم در تمامی رشته های آرایشگری ثبت نام میکنند.

مدرک آرایشگری زنانه در شرق تهران

مدرک آرایشگری زنانه که اکثر خانم های مبتدی با این اصطلاح اصطلاح آشنا هستند مدرک آرایش و پیرایش زنانه مقدماتی میباشد که در این رشته تمامی حرفه ها به صورت مقدماتی ، تئوری و عملی آموزش داده میشود.با این مدرک در اکثر شهرستان ها مجوز تاسیس آرایشگاه را به کارآموز داده میشود. مدارک دیگر آرایشگری که به صورت تخصصی میباشند بالغ بر ۳۰ نوع مدرک را شامل میشود این مدارک بین المللی میباشد و حدودا در تمامی کشور ها معتبر هستند .

دوره های مبتدی، پیشرفته، تخصصی آرایشگری در پیروزی

پذیرش هنرجو در رده های مبتدی، پیشرفته، تخصصی آرایشگری در پیروزی
دوره های فوق تخصصی عادی و فشرده آرایشگری و تداوم ۲۰ سال فعالیت موفق در منطقه پیروزی نتیجه تایید و امتیاز بالای شما، به ما می باشد.
اخذ نمرات بالا و مهارت بالای شما افتخار ماست .
آموزش و ارائه جدیدترین تکنیک های آرایشی با مدرک فنی حرفه ای به هنرجویان (از مبتدی تا پیشرفته)

آموزش میکاپ و شینیون های تخصصی عروس
آموزش کوپ و کوتاهی موی زنانه
آموزش تخصصی ناخن
آموزش انواع کاشت ها و ترمیم
آموزش رنگ و انواع لایت ها و کراتینه
آموزش اکستنشن مژه و کاشت مژه
آموزش آرایش دائم یا میکروپیگمنتیشن
اموزش اپیلاسیون
آموزش لیفت و لیمنت مژه

و ….

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
آموزشگاه مراقبت زیبایی  – آموزشگاه آرایشی – دوره رنگ و مش ثبت نام دوره جدید جذب هنرجو مدل رایگان دوره های پیشرفته حرفه ای از سازمان فنی و حرفه ای تخفیف ویژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع به محتوا