آموزشگاه میکروپیگمنتیشن ابرو - آموزشگاه میکروپیگمنتیشن موی سر

آموزشگاه میکروپیگمنتیشن با مدرک

آموزشگاه میکروپیگمنتیشن با مدرک
۴٫۵ (۹۰%) ۶ امتیاز خواننده گان [ به این مطلب امتیاز دهید ]

میکروپیگمنتیشن یعنی چی

معنای واژه میکروپیگمنتیشن کاشت رنگدانه های طبیعی در قسمت فوقانی پوست درمیس است و این تکنیک دردر ( آرایشگاه ها ) آرایش دائم و حوزه ی پزشکی کاربرد فراوان داشته و می توان زیبایی طبیعی به افراد هدیه کرد.

روش میکروپیگمنتیشن  با تاتو متفاوت است. تاتو در روی پوست فرد باعث ایجاد درد و خونریزی میکرد و فرد تا مدت ها نمی توانست در بعضی از فعالیت ها و مجالس شرکت کند، ولی در روش میکروپیگمنتیشن التهاب با توجه به نوع پوست التهاب و تورم بسیار کم است و به جرات می توان گفت که درد و خونریزی ندارد. این نوع روش بهترین جایگزین برای تاتو میباشد . ضمن اینکه تاتو ابرو ظرافت انچنانی نداشت و بعد ها به رنگ آبی و تیره در میامد ولی در روش نوین میکروپیگمنتیشن کاملا حرفه ای کار میشود و علم پزشکی هم این روش را تایید میکند و کاربرد های فراوانی دارد.

دوره آموزش میکرو پیگمنتیشن ( هاشور ابرو – خط چشم – خط لب – لب – سر )

با توجه به تدوین و انتشار استاندارد آرایش دائم (میکروپیگمنتیشن) سازمان آموزش فنی و حرفه ای مجتمع آموزش آرایشگری ما در این رشته هنرجو می پذیرد. علاقه مندان می توانند  با مراجعه به آموزشگاه و مشاوره با مربی از دوره های پیش نیاز و دستگاه های مورد تایید وزارت بهداشت اطلاعات لازم را اخذ نمایند .پس از گذراندن دوره اموزشی میکروپیگمنتیشن به شما مدرک بىن المللى فنى و حرفه اى تعلق خواهد گرفت .

برای کسب اطلاع از شماره تلفن و آدرس آموزشگاه بر روی بنر های کناری سایت کلیک کنید .

 

 

 

یک دیدگاه در “آموزشگاه میکروپیگمنتیشن با مدرک”

  1. سلام عزیزان

    موندم کجا برم برای آموزش هاشور ابرو شرق تهران (نارمک) که دلسوزانه از صفر تا صد رو خوب آموزش بده؟ شما کی رو معرفی میکنید؟ میخواستم مدرک میکروپیگمنتیشن بگیرم دو تا سوال داشتم :
    ۱- ایا برای آموزش تخصصی میکروپیگمنتیشن باید به یه آموزشگاه تخصصی آرایشگری مراجعه کنم ؟ ممنونم
    ۲- به خاطر اینکه مدرک میکروپیگمنتیشن را راحت بگیرم ایا به آموزشگاه برم یا سالن ها هم میتونند آموزش دهند و مدرک بدند ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.